•  09196591361
  •  DeltaDl.com@gmail.com

نرم افزار

موبایل

گرافیک

کتاب الکترونیکی

چند رسانه ای

نمونه سوال

مقالات

برنامه یادآوری صورت حساب ها اندروید

Bills Monitor Reminder 1.8

 برنامه یادآوری صورت حساب ها اندروید Bills Monitor Reminder  بسیاری از افرادی که در شرکت های مختلف کار می کنند در طول هر روز با صد ها صورت حساب رو به رو هستند و یا به تعبیر توسعه دهنده در دنیایی از صورت حساب ها غرق شده اند. حساسیت این صورت حساب ها به قدری بالاست که گاه تنها چند روز دیرکرد در پرداخت آن ها می توانند زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار دهد. با توجه به این موضوع قصد داریم در این پست شما را با یک نرم افزار فوق العاده در زمینه مدیرتی صورت حساب ها آشنا کنیم.

(بیشتر…)

برنامه ماشین حساب پیشرفته مهندسی کاسیو اندروید

Scientific calculator (casio fx) 3.8.5

برنامه ماشین حساب پیشرفته مهندسی کاسیو اندروید  Scientific calculato casio fx داشتن یک ماشین حساب کامل و بی نقص برای انجام دقیق محاسبات برای هر مهندس و یا هر دانشجویی مهم و ضروری است. از سال های پیش تاکنون ماشین حساب های مختلفی توسط شرکت های مختلف تولید و روانه بازار شده اند و از محبوب ترین برند ها می توان به کاسیو اشاره کرد که سال هاست در این زمینه فعالیت می کند ؛ اما علارغم پیشرفت های روز افزون این شرکت برنامه های منتشر شده برای سیستم عامل اندروید را می توان یک تهدید و رقیب جدی برای کاسیو دانست.

(بیشتر…)

برنامه مدیریت منابع مالی شخصی اندروید

Bluecoins- Finance And Budget Full 407.38.04

  برنامه مدیریت منابع مالی شخصی اندروید Bluecoins- Finance And Budget Full  هر کسی بنا بر نیاز های خود در طول یک روز مبالغی را صرف بر طرف سازی نیاز هایش می کند و در عین حال سعی می کند تا با دنبال کردن تمامی مخارجش در مصرف پول های خود صرفه جویی کند. خرج کردن پول نیز همانند هر چیز دیگری نیازمند مدیریت است و در صورت نداشتن نظارت دقیق بر روی آن باعث می شود تا بسیاری از هزینه های شما به صورتی بی فایده صرف شود.

(بیشتر…)

برنامه ماشین حساب توان و اعشار اندروید

HiPER Calc Pro 6.0.1

برنامه ماشین حساب توان و اعشار اندروید HiPER Calc Pro  نسخه پیشرفته از نرم افزار ماشین حساب علمی HiPER است. این ماشین حساب تا 100 رقم ضریب علمی و 9 رقم از توان را محاسبه میکند. تشخیص تکرار اعشار برای اعداد یا تبدیل به آنها از قابلیت های دیگر این برنامه است .

ماشین حساب دارای چندین پوسته مناسب برای اندازه های مختلف صفحه نمایش می باشد:
- نمایش جیبی برای دستگاه های کوچک
- نمایش جمع و جور برای گوشی های هوشمند
- نمای گسترده برای تبلت

در حالت نمایش تبلت شما میتوانید برای دسترسی به نتایج قبلی ، از حالت نمایش چند خطی برای نشان دادن تمام تاریخچه محاسبات استفاده کنید.

 

(بیشتر…)

برنامه مدیریت و پس انداز هزینه ها در اندروید

Spendee Pro 3.11.1

برنامه مدیریت و پس انداز هزینه ها در اندروید Spendee Pro داشتن نظم و مدیریت هزینه ها باعث می شود که افراد طی مدتی کوتاه تر به اهداف خود رسیده و بتوانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند. برنامه های مختلفی تا کنون در این زمینه برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده است که گروهی از این نرم افزار ها در دسته سیستم عامل اندروید قرار می گیرند .

 

(بیشتر…)

برنامه مدیریت پول اندروید

| PayPal 7.0.0 |

برنامه مدیریت پول اندروید PayPal یک برنامه عالی و کاربردی به منظور ارسال پول از هر نقطه به هر نقطه در جهان می باشد. شما توسط این برنامه می توانید تا تمامی امور مالی خود را مورد بررسی قرار داده و بتوانید تا به بررسی و حسابرسی پول های خارج شده و وارد شده در بازه های زمانی مختلف می باشد. نرم افزارهای زیادی برای مدیریت پول ارائه می شوند اما کاربران توسط PayPal می توانند تمامی موارد لازم را در یک برنامه ویژه داشته باشند و برای مدیریت پیشرفته پول های خودشان از ابزارهای این برنامه استفاده نمایند .

(بیشتر…)

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:

نظرسنجی ها

دوست دارید سایت ما بیشتر چه مطالبی منتشر کند؟

مشاهده نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...