• محمد حجازی : جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست.
  • اسکار وایله : هنر، کلید فهم زندگی است.
  • والترنیس : تغییر دهندگان اثر گذار در جهان کسانی هستند که بر خلاف جریان شنا می‌کنند.
  • خلیل جبران : اگر زیبایی را آواز سر دهی، حتی در تنهایی بیابان، گوش شنوا خواهی یافت.

رمز نگاری ایمیل ها

برنامه رمزنگاری ایمیل ها

1.8.1 ProtonMail

 برنامه رمزنگاری ایمیل ها  ProtonMail – Encrypted Email عنوان اپلیکیشن و یک ارائه دهنده سرویس ایمیل امنیتی می باشد که توسط شرکت ProtonMail برای دیوایس های اندرویدی منتشر شده است. در دنیای گسترده وب، سرویس های ایمیل دهی مختلفی موجود است که کاربران می توانند به صورت رایگان هر کدام را انتخاب کرده و نامه های الکترونیکی خود را به سراسر دنیا ارسال کتند ؛ اما باید بدانید که تمامی سرویس های ایمیل دهی از ضعفی بزرگ به نام امنیت رنج می برند که همین مشکل نیز دامن گیر شرکت بزرگ یاهو شد! اگر بخواهیم یک توضیح کوتاه و قابل درک را برای ProtonMail بگوییم می توان آن را اولین سرویس ایمیل دهی رمزنگاری شده دانست که تا کنون نظیر آن دیده نشده است، توسط این برنامه حرفه ای می توانید ایمیل های خود را به صورت رمزنگاری شده برای دیگران ارسال کنید به صورتی که کسی به جز دستگاه گیرنده قادر به دیکد کردن ان ها نباشد! رابط کاربری مدرن و امکانات فوق العاده برنامه، هر کسی را قادر می سازد تا کنترلی کامل بر روی نامه های ارسالی و دریافتی داشته باشد و بتواند نامه های مهم و امنیتی خود را به راحتی ارسال و دریافت کند. رمز نگاری به کار رفته شده در نرم افزار از نوع پایان به پایان یا به عبارتی end to end می باشد و هیچ واسطه ای نمی تواند آن را دریافت نماید. اگر صاحب یک کسب و کار امنیتی و مهم هستید، ما به شما این سرویس دهنده را پیشنهاد می دهیم و می توانید در ادامه مطلب آن را دریافت نمایید.

 

(بیشتر…)

برنامه قفل صفحه در مانند اندروید

برنامه قفل صفحه در مانند اندروید

Door Lock Screen Pro 2.0

برنامه قفل صفحه در مانند اندروید Door Lock Screen Pro تمامی ما پس از استفاده از دستگاه های هوشمند خود به دنبال تغییراتی در ظاهر ان ها هستیم تا محیطشان از یک نواختی خارج کنیم و زمان بیشتری را در طول روز با ان ها بگذرانیم، یکی از ثابت ترین قسمت های موجود در دستگاه های اندرویدی قفل صفحه نمایششان می باشد که کم پیش می آید کسی آن را تغییر دهد.

 Door Lock Screen Pro عنوان یک قفل صفحه نمایش خلاقانه همانند در مخصوص اندروید می باشد که توسط Awesome Apps Inc توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. در هنگام استفاده از این ابزار امنیتی و باز کردن قفل صفحه نمایش با جلوه های واقع گرایانه ای رو به رو می شوید ک هر کسی را به وجد می آورد. سیستم فوق العاده موجود در این نرم افزار اجازه می دهد تا 4 نوع رمز ترکیبی خاص را ایجاد کنید و مطمئن باشید که کسی به هیچ عنوان به اطلاعات شخصی شما دسترسی نخواهد داشت. علاوه بر این در صورت دلخواه خود هنگام دریافت تماس ها و یا پیام های کوتاه توسط این ثفل زیبا از هر نوع ارتباطی مطلع می شوید.

 

(بیشتر…)

برنامه آنتی ویروس آواست

برنامه آنتی ویروس آواست

Mobile Security & Antivirus avast 6.7.0

برنامه آنتی ویروس آواست Mobile Security & Antivirus avast گوشی های هوشمند امروزه نقش مهمی در زندگی بشر دارند، به گونه ای که عده ای بدون گوشی هوشمند زندگیشان مختل می‌‎شود. نرم افزار Mobile Security & Antivirus Avast یک آنتی ویروس بسیار قدرتمند است که توسط شرکت Avast ساخته شده است. این آنتی ویروس می‌تواند امنیت و سلامت سخت افزاری گوشی هوشمند شما را به خوبی حفظ کند. با استفاده از این نرم افزار می‌توانید اطمینان داشته باشید که گوشی شما درگیر ویروس های مختلف نمی‌شود.

 

(بیشتر…)

برنامه آنتی ویروس نود 32 اندروید

برنامه آنتی ویروس نود 32 اندروید

ESET Mobile Security & Antivirus 3.9.6.0

برنامه آنتی ویروس نود 32 اندروید ESET Mobile Security & Antivirus- یکی از مشکلات گریبان گیر کاربران کامپیوتر و موبایل ویروس می باشد و راه و چاره این کار نصب یک آنتی ویرس میباشد بدون شک همه ی شما کاربران عزیز آنتی ویروس قدرتمند و پرطرفدار نود سی و دو – Nod 32 یا به عبارتی ESET Mobile Security & Antivirus را می شناسید .

یکی از بهترین و کامل ترین نرم افزارهای آنتی ویروس و امنیتی برای تمام سیستم عامل های ویندوز، آی اُ اس و اندروید است. نسخه ی اندرویدی آنتی ویروس نود 32 از تکنولوژی نسخه ی کامپیوتری خودش استفاده می کند، به گونه ای که با استفاده این فناوری محافظت لحظه ای یا همان Real Time از دستگاه اندرویدی شما به عمل خواهد آمد و هر فعالیت مشکوکی زیر ذره بین قرار خواهد گرفت .

(بیشتر…)

مدیریت رمز عبور

برنامه مدیریت رمز عبور برای اندروید

5.6.2 Password Safe and Manager

نسخه جدید

مدیریت رمز عبورPassword Safe and Manager -  با توجه به پیشرفت تکنولوژی و رمز دار بودن اکثر وسایل ارتباطی و سایر تجهیزات ، نیاز است که رمز عبور این تجهیزات را به یاد داشته باشیم و از یاد بردن رمز عبور این تجهیزات عوارض و مشکلاتی به همراه دارد برای اینکه این مشکل را حل کنیم ما به شما نصب برنامه مدیریت رمز عبور را پیشنهاد می دهیم .

 نرم افزار مدیریت رمز عبور Password Safe and Manager ابزاری فوق العاده برای ذخیره و مدیریت پسورد های شما است. اگر شما نیز اکانت های بسیاری دارید و نگران فراموش شدن پسورد هایتان هستید، با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی پسورد های خود را در آن ذخیره کنید و در صورت نیاز به آن ها رجوع کنید. این نرم افزار می تواند برای شما پسورد های قدرتمندی را بسازد که کسی نتواند آن ها را کشف کند.

 

(بیشتر…)

برنامه سی ام سکیوریتی پرطرفدارترین آنتی ویروس موبایل

برنامه سی ام سکیوریتی پرطرفدارترین آنتی ویروس موبایل

4.2.4 CM Security

برنامه پرطرفدارترین آنتی ویروس موبایل جهان CM Security - یکی از برنامه های لازم برای هر گوشی هوشمند ، سیستم عامل های هوشمند آنتی ویروس می باشد دلیل اینست که در دنیای اینترنت ویروسهای بسیاری است که اگر یک روز یا یک لحظه غفلت کنیم ممکن است گوشی هوشمندمان ویروسی شود و هزینه بسیاری برای ما ایجاد کند. که باید سعی کرد بهترین های آن را انتخاب کرد. ما امروز یکی از بهترین ویروس کش ها را به شما معروفی میکنیم. همچنین این نرم افزار توانایی قفل گذاری براپلیکیشن های دیگر را هم دارد.

 

(بیشتر…)

برنامه پسورد سیور محافظت از رمز های عبور

برنامه پسورد سیور ، محافظت از رمز های عبور

Password Saver 6.4.7

برنامه محافظت از رمز های عبور Password Saver -  با توجه به الکترونیکی شدن اکثر وسایل و امور و زیاد بودن پسورد ، حفظ و نگهداری این رمز عبور ا یک ضرورت به حساب می آید  که یکی از بهترین برنامه ها ،  برنامه پسورد سیور محافظت از رمز های عبور در این زمینه می باشد. شاید شما برای هر کدام از دسترسی های خود در فضای مجازی مانند ایمیل، اینستاگرام، توئیتر، فیسبوک و ... رمزهای مختلفی انتخاب کرده باشید. متعدد بودن رمزها باعث می شود تا احتمال فراموش کردن آن بالا رود و در صورت یکسان بودن کلمه عبورها، خطر دیگری کاربران را تهدید می کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی رمز های خود را در محیطی امن نگهداری کنید. نرم افزار Password Saver از الگوریتم خاصی استفاده می کند و کسی نتوانسته آن را هک کند و به اطلاعات کاربر دیگری درسترسی پیدا کند. این نرم افزار در گوگل پلی با قیمت 0.99 دلار به فروش می رسد و توانسته نمره عالی 4.5 از 5.0 را نیز کسب کند.

 

(بیشتر…)

برنامه قفل صفحه عالی اندروید

برنامه قفل صفحه عالی اندروید

4.7.8 CM Locker Secure

برنامه قفل صفحه عالی اندروید CM Locker Secure Notifications از اطلاعات محرمانه شما محافظت می کند صفحه نمایش گوشی شما، برنامه ها، عکس ها و مخاطبین را محافظت می کند تا حریم شخصی شما را حفظ کند. حفاظت از ضد سرقت می تواند به شما کمک کند.

برنامه قفل صفحه عالی اندروید CM Locker Secure Notifications یکی از بهترین ومفید ترین اپلیکیشن و برنامه ها در زمینه قفل گذاری بر روی گوشی های هوشمند است. با برنامه قفل صفحه عالی اندروید می توانید برنامه تک تک برنامه های گوشی خود قفل بگذارید و از ورود افراد سود جو و متفرقه جلوگیری کنید. برنامه قفل صفحه عالی اندروید دارای ویجت های آب و هوا، ساعت، اعلان ها، پیامک ها، تماس ها و ... می باشد. یکی از ویژگی هایی که این نرم افزار را محبوب کرده، این است که اگر شخصی بدون اجازه شما به گوشی تان دست بزند و رمز عبور شما را اشتباه وارد کند، از آن شخص عکس میگیرد و در گالری ذخیره می کند. برنامه قفل صفحه عالی اندروید CM Locker Secure   بیش از 50 میلیون بار دانلود شده و در گوگل پلی نمره عالی 4.6 از 5.0 را دریافت کرده است.

 

(بیشتر…)

آنتی ویروس پاور سکیوریتی

آنتی ویروس قدرتمند،کم حجم با آپدیت رایگان

1.3.7 Power Security AntiVirus

برنامه آنتی ویروس پاور سکیوریتی Power Security یک برنامه رایگان آنتی ویروس است با قابلیت آپدیت رایگان برای پاك كردن ویروس ها و بدافزار ها میباشد که عمیقا دستگاه تلفن همراه شما را برای تهدیدات امنیتی  اسکن می کند و گوشی Android شما را از  ویروس ها، بدافزار ها، نرم افزار های جاسوسی محافظت خواهد کرد.حجم بسیار کمی دارد و از این نظر برای گوشی های با حافظه کم نیز بسیار مفید است.گوشی‌های هوشمند همیشه نیازمند یک نرم‌افزار امنیتی برای مقابله با تهدیدات، ویروس ها و باج افزارها هستند.

(بیشتر…)

برنامه ردیابی هکرهای وای فای

برنامه مدیریت شبکه وای فای موبایل

3.2.0.0 NetX PRO APK

برنامه ردیابی هکرهای وای فای اندروید- NetX - Network Discovery Tools از کامل ترین نرم افزار های مدیریت شبکه وای فای و همچنین امنیت این شبکه ها برای دستگاه های اندرویدی است و ابزاری برای سرعت بخشیدن به دستگاههایی است که به شبکه WiFi شما متصل هستند. این برنامه تمام اطلاعات مهم مربوط به هر دستگاه متصل را  نشان می دهد: آدرس IP، آدرس MAC، سازنده آداپتور، نام Bonjour، نام NetBIOS و دامنه. 

هنگامی که شما یکی از دستگاه های متصل را انتخاب می کنید، به اندازه کافی آسان است تا اقداماتی را می خواهید انجام دهید. شما همچنین می توانید( Wake On LAN (WOL را به دستگاه دیگری یا یک Shell امن (SSH) ارسال کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید سیستم عامل نصب شده بر روی هر یک از دستگاه های متصل به شبکه خود را مشاهده کنید. یا میتوانید با استفاده از آدرس IP یا نام میزبان خود یک تست Ping را روی هر دستگاه متصل انجام دهید. مهمترین قابلیت های این برنامه رد یابی افراد متصل به وای فای شماست. و در صورتی که هشدار آن را تنظیم کنید در صورت اتصال افراد ناشناس به شبکه وای فای به شما اطلاع خواهد داد.

 

(بیشتر…)

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:
  • 01 اسفند شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها [ ٣ جمادي الثانيه ]
  • 02 اسفند روز جهانی زبان مادری [ 21 February ]

نظرسنجی

عملکرد سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...تبلیغات