• هميشه اميد داشته باش چون هميشه فردايي هست
  • حضرت علی علیه‌السلام: بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست.
  • مارتین لوتر‌کینگ: آرزو دارم روزی این حقیقت به واقعیت مبدل شود که همه‌ی انسان‌ها برابرند.
  • رودی : بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.

کاملترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا

 کاملترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا

Meteogram widget 1.10

کاملترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا Meteogram widget- با آمدن فصل سرما ، افراد به برنامه ای نیاز دارند که به آنها وضعیت هوای محل سکونتشان را نشان دهد. نرم افزار Meteogram widget در اصل یک گجت بسیار معروف و پرطرفدار است که در گوشی هوشمند شما نصب می‌شود و به شما نشان می‌دهد وضعیت سرما یا گرمای هوا در محل سکونت شما به چه صورت است.

این نرم افزار برخلاف سایر برنامه های هواشناسی که بسیار ابتدایی هستند ، وضعیت آب و هوا را به وسیله تصویرنگاری meteogram نمایش میدهد که همین امر باعث میشود تا شما از زمان ابری شدن هوا ، بارش باران یا درآمدن خورشید مطلع شوید. شما قادر هستید تا به وسیله این برنامه ویجت هایی در اندازه های مختلف (بطور مثال 4x1) را بر روی صفحه اصلی گوشی اندرویدی خود قرار داده و محل سکونت خود را به برنامه اضافه کنید تا براحتی بتوانید با یک نگاه وضعیت آب و هوایی منطقه مورد نظر خود را مشاهده کنید.

 

(بیشتر…)

بهترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا

بهترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا

Flowx v2.200

بهترین نرم افزار پیش بینی وضع هوا برای موبایل Flowx - یکی از کارهایی که نیاز است از فردا بدانیم اینست که بدانیم آب و هوای فردا چطور است با آمدن فصل سرما افراد به برنامه ای نیاز دارند که به آنها وضعیت هوای محل سکونتشان را نشان دهد. نرم افزار Flowx در اصل یک گجت بسیار معروف و پرطرفدار است که در گوشی هوشمند شما نصب می‌شود و به شما نشان می‌دهد وضعیت سرما یا گرمای هوا در محل سکونت شما به چه صورت است.

 

(بیشتر…)

دقیق ترین برنامه هواشناسی

دقیق ترین برنامه هواشناسی

Meteogram Pro Weather Forecast 1.10.29

دقیق ترین برنامه هواشناسی Meteogram Pro Weather Forecast - دانستن از آینده یا فردا نقش مهمی در تصمیم گیری های انسانها دارد مثلاً با دانستن اینکه فردا یا پس فردا یا این هفته آب و هوا چطور خواهد بود تصمیم جدیدی با توجه به آب و هوا می گیریم اگر مسافرت داریم کنسل می کنیم یا کار دیگر .  با آمدن فصل سرما، افراد به برنامه ای نیاز دارند که به آنها وضعیت هوای محل سکونت شان را نشان دهد. نرم افزار Meteogram Pro Weather Forecast در اصل یک گجت بسیار معروف و پرطرفدار است که در گوشی هوشمند شما نصب می‌شود و به شما نشان می‌دهد وضعیت سرما یا گرمای هوا در محل سکونت شما به چه صورت است. با نصب دقیق ترین برنامه هواشناسی می توانید با دانستن دقیق هواشناسی کارهای خود را مدیریت کنید.دانستن دقیق هواشناسی نقش مهمی در کشاورزی و کاشت و داشت و برداشت محصولات کشاورزی دارد.

 

(بیشتر…)

نرم افزار پیش‌بینی وضعیت آب و هوا

چطور از وضعیت آب و هوای منطقه یا شهرمان اطلاع پیدا کنم؟

ما برای شما یک نرم افزار مفید درباره وضعیت آب و هوا معرفی می کنیم - نرم افزار YoWindow Weather ابزاری عالی برای پیش بینی آب و هواست. یک برنامه آب و هوایی منحصر به فرد است.شما تمام آب و هوا را در نوک انگشتان خود قرار دهید شما آب و هوای فعلی را پیش بینی میکنید، پیش بینی امروز و چند روز آینده . این نرم افزار با 10 میلیون بار دانلود در گوگل پلی یکی از محبوب ترین ابزارهای هواشناسی گوشی های هوشمند معرفی شده است. همچنین این نرم افزار کاملا هوشمند است مثلا با توجه به موقعیت زمانی شما برای روز پس زمینه روز و برای شب پس زمینه شب به گوشی شما خواهد بخشید، در لحظات بارانی و یا برفی نرم افزار دقیقا باران و برف را روی گوشی شما شبیه سازی می کند.

 

(بیشتر…)

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:
  • 28 اسفند ولادت امام محمد باقر علیه السلام [ ١ رجب ]

نظرسنجی

عملکرد سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...تبلیغات