•  09196591361
  •  DeltaDl.com@gmail.com

نرم افزار

موبایل

گرافیک

کتاب الکترونیکی

چند رسانه ای

نمونه سوال

مقالات

3 نشانه ی ویروسی شدن کامپیوتر را بشناسید

3 نشانه ی ویروسی شدن کامپیوتر را بشناسید !

همه ما دیده ایم که گاهی ممکن است کامپیوترمان ویروسی شده باشد ولی برخی از ویروس ها نشانه هایی ندارند.شاید برایتان پیش آمده که بخاطر ویروسی شدن کامپیوترتان دردسرهای زیادی کشیده باشید و حتی ممکن است بسیاری از فایل ها و برنامه هایتان را از دست داده باشید.اکنون ما در این مطلب قصد داریم شما را با برخی نشانه ها آشنا کنیم تا در صورت مشاهده این نشانه ها مطمئن شوید چنین مسئله ای برای کامپیوتر شما پیش آمده است و برای حل آن اقدام نمایید.پس با ما همراه باشید.

 

۱.مرورگر وب شما به درستی کار نمی کند

تقریبا یک دهه ی پیش این مسئله وجود داشت که بسیاری از مرورگرها در حین باز شدن سریعا کاربر را به صفحات پاپ آپ انتقال می دادند و علاوه بر عدم فعالیت صحیح کامپیوتر، کاربر را نیز عصبی می کرد ولی امروزه بسیاری از این صفحات پاپ آپ توسط خود مرورگر بلاک می شوند. اما اگر پس از بستن مرورگر خود نیز همچنان صفحات پاپ آپ را دریافت کردید، نشان از این دارد که دستگاه شما به ویروس آلوده شده است.

بسیاری از صفحاتی که مشاهده می کنید از زبان یک آنتی ویروس صحبت می کنند ولی خودشان عامل بروز ویروس می باشند. تنها عامل نشاندهنده ی ویروس صفحات پاپ آپ نیستند و از دیگر نشانه های ویروسی شدن اضافه شدن ابزارهای مختلف به نوار ابزار مرورگرتان نیز می باشد که حتما به نوار ابزار مرورگر خود نیز توجه نمایید.

 

۲.آنتی ویروس غیر فعال می شود

اگر یک دزد بخواهد وارد منزل شما شود قطعا اولین کاری که می کند سیستم امنیتی منزل شما را غیر فعال می کند، این امر مصداق بارز همین ویروس ها می باشد که سبب می گردد سیستم آنتی ویروس شما به طور کلی مختل شود و دیگر امکان بروزرسانی نداشته باشد تا به راحتی بتوانند به سیستم شما تسلط کامل را داشته باشند. اگر خودتان بروزرسانی را غیر فعال نکرده اید قطعا سیستم شما ویروسی شده است.

3 نشانه ی ویروسی شدن کامپیوتر را بشناسید

۳.کند شدن سرعت کامپیوتر

کاهش سرعت کامپیوتر می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد و تنها وجود بد افزارها نمی تواند سبب کاهش سرعت گردد. قبل از اینکه فکر کنید کامپیوتر شما ویروسی شده است باید سیستم های سخت افزاری خود را بررسی کرده و سپس به ویروسی شدن دستگاه خود فکر کنید. اگر دلایلی برا کاهش سرعت کامپیوتر خود پیدا نکردید به راحتی می توانید بگویید کامپیوتر یا لپ تاپ شما ویروسی شده است. 

3 نشانه ی ویروسی شدن کامپیوتر را بشناسید

یکی از نشانه های ورود یک بد افزار این است که به محض ورود به یک سیستم بسیاری از نرم افزارها را در پس زمینه ی کامپیوتر شما فعال می کند که سبب آسیب رسیدن به بخش های اصلی کامپیوترتان می گردد.

  • 402

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:

نظرسنجی ها

دوست دارید سایت ما بیشتر چه مطالبی منتشر کند؟

مشاهده نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...