•  09196591361
  •  DeltaDl.com@gmail.com

نرم افزار

موبایل

گرافیک

کتاب الکترونیکی

چند رسانه ای

نمونه سوال

مقالات

نگران بودن ترامپ

نگران بودن ترامپ (رئیس جمهور آمریکا) از استیضاح خود!

منبع نزدیک به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، به شبکه سی‌ان‌ان گفته ترامپ از احتمال استیضاح خود در صورت سیطره دمکرات‌ها بر مجلس نمایندگان ابراز نگرانی کرده است. او استیضاح را یک «امکان واقعی» می‌داند، اما مطمئن نیست که این اتفاق رخ دهد.

یک منبع دیگر نزدیک به کاخ سفید به این شبکه گفته دستیاران دفتر ترامپ معتقدند که تنها مسئله‌ای که ممکن است در فرآیند استیضاح به آن استناد شود، تخطی‌های مالی ستاد انتخاباتی ترامپ است. تخطی‌هایی که با پرداخت‌های مایکل کوهن، وکیل سابق ترامپ، به معشوقه‌های ادعایی ترامپ مرتبط است.

 

در روزهای اخیر، در پی افشاگری‌های دادستان‌های منطقه جنوب نیویورک علیه تیم ترامپ، حرف‌وحدیث‌ها درباره استیضاح بیشتر شده است. در این افشاگری‌ها، دادستان‌ها برای نخستین بار مستقیما ادعا کرده‌اند که کوهن به دستور ترامپ در تبلیغات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ قانون را نقض کرده است.

 

دمکرات‌ها ادعا می‌کنند که ترامپ یک جرم سزاوار استیضاح مرتکب شده و باید پس از تمام شدن دوره ریاست‌جمهوری‌اش به زندان افکنده شود. جری نادلر، رئیس آینده کمیته قضایی مجلس نمایندگان، روز یکشنبه گفته اگر ادعا‌ها علیه ترامپ ثابت شود، به مثابه «جرایم سزاوار استیضاح» خواهد بود. کریس کونز، سناتور دمکرات، هم روز دوشنبه گفته ترامپ ممکن است پس از دوره ریاست‌جمهوری‌اش متهم شود

 

کوهن در سپتامبر گذشته در دادگاه برای نخستین بار ادعا کرد که از جانب ترامپ به او دستور داده شده که به دو زن، استورمی دانیلز و کارن مک‌دوگال، پول‌هایی پرداخت کند. دادستان‌ها هم این ادعا‌ها را تایید کردند و خواستار صدور یک حکم سنگین برای کوهن شدند.

 

در حال حاضر، مقامات کاخ سفید، معتقد نیستند که تحقیقات رابرت مولر درباره تبانی احتمالی ترامپ، به استیضاح منتهی شود. از دیدگاه این مقامات، مسائل مرتبط با تخلفات مالی ستاد ترامپ، برای بسیج کردن دو حزب علیه ترامپ و استیضاح او کافی نیست.

یک منبع دیگر گفته ترامپ مطمئن است که در برهه کنونی، اگر در مجلس نمایندگان استیضاح شود، مجلس سنا او را محکوم نخواهد کرد. چون جمهوری خواهان در مجلس سنا اکثریت هستند.

 

منبع: fararu.com

  • 305

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:

نظرسنجی ها

دوست دارید سایت ما بیشتر چه مطالبی منتشر کند؟

مشاهده نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...