•  09141234567
  •  DeltaDl.com@gmail.com

نرم افزار

موبایل

گرافیک

کتاب الکترونیکی

چند رسانه ای

نمونه سوال

مقالات

مشکلات صوتی

مشکلات صوتی تازه ایجاد شده مک بوک پروهای اپل

هنوز دلیل اصلی این مشکل مشخص نیست و پیدا کردن دلیل آن هم سخت خواهد بود، ‌هرچند یک منبع نزدیک به شرکت اپل تایید کرده است که این شرکت به دلیل اصلی این مشکل پی برده و در حال پیدا کرده راه‌حلی مناسب برای آن است. کاربرهایی که این مشکل را گزارش داده‌اند از سراسر جهان هستند.

برخی از آن‌ها گزارش داده‌اند در حین استفاده از نرم ‌افزارهای خاصی مثل Apple Music ، iTunes و Garage Band دچار این مشکل می‌شوند. برخی از این کاربرها هم این مشکل را در حین مشاهده ویدیو‌های یوتیوب گزارش داده‌اند. همچنین برخی گزارش داده‌اند این مشکل وقتی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد که در حال استفاده از Windows در حالت BootCamp هستند. در صورتی که دلیل آخر درست باشد مشکل نرم‌افزاری نیست و بیشتر مشکلی سخت‌افزاری به نظر می‌رسد.

مشکلات صوتی

کابرهای انجمن وب‌سایت MacRumors حدس می‌زنند که دلایل احتمالی مشکل صدا در اسپیکرهای مک‌بوک ‌پرو یکی از این موارد باشد:  تداخل رادیویی به علت نبود محافظ مناسب، درایور نامناسب صوتی، تراشه جدید شرکت اپل به نام T2. یکی از کاربرهای این سایت گزارش داده است که بعد از استفاده از نسخه آخر بتای macOS Mojave مشکل اسپیکرهایش حل شده است،‌ هرچند گزارش تنها یک کاربر نمی‌تواند منبع موثقی برای پیدا کردن راه‌حل مناسب مشکل صوتی لپ‌تاپ‌های مک‌بوک ‌پروی اپل باشد.

 

اگر مشکل صوتی در لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پروی اپل به دلیل استفاده خاص کاربرها از این لپ‌تاپ‌ها بود،‌ نباید تا این حد در سطح جهان گسترده دیده می‌شد. در نهایت دلیل هر چه که باشد یک مشکل جدید برای شرکتی مثل اپل خواهد بود.

مشکلات صوتی

به همین تازگی این شرکت آپدیت‌هایی را ارائه داده تا مشکلات زیادی که از چشم‌های تیم کنترل کیفیتش دور مانده بود را برطرف کند. هنوز مشکل‌های قبلی به طور کامل حل نشده‌اند که مشکل جدید صوتی برای کاربرهای لپ‌تاپ‌های مک‌بوک ‌پروی شرکت اپل به وجود آمده است.

 

مشکل‌های جزئی در محصولات شرکت اپل به تازگی افزایش یافته است، در حدی که به نظر بسیاری از کاربرها این شرکت باید تغییراتی در تیم کنترل کیفیت خود به وجود بیاورد. به طور مثال شرکت اپل به تازگی یک کاور چرمی ویژه لپ‌تاپ‌های مک‌بوک پرو با قیمت بالای ۲۰۰ دلار تولید کرده است که فاقد روزنه در قسمت اتصال شارژ است.

  • 320

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:

نظرسنجی ها

دوست دارید سایت ما بیشتر چه مطالبی منتشر کند؟

مشاهده نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...