• اسوپ : نمی توانم فرمول موفقیت را برای شما بیان کنم؛ اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید.
  • جان ماکسول : موفقیت، کم و بیش در دسترس همه هست، اما دامنه توفیق در زندگانی شخص، بدون توان رهبری محدود است.
  • راکفلر : شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد.
  • ناپلئون هیل : شکست یک عامل نیروبخش است، نه یک بازدارنده؛ هر شکست بذری از موفقیت در دل دارد.

نرم افزار

موبایل

گرافیک

کتاب الکترونیکی

چند رسانه ای

نمونه سوال

مقالات

تهدید هوایی

Last updated on فروردین 22ام, 1398 at 10:21 ق.ظ

تهدید هوایی علیه ایران+ اولین تهدید!

امیر سرتیپ علیرضا الهامی جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) در آیین تکریم و معارفه فرمانده سابق و جدید پدافند هوایی شرق کشور و ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی، گفت: خدمت در مقطع حساس تاریخ انقلاب یک توفیق است که باید قدر دانسته شود.

وی گفت: با توجه به تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب، تقویت پدافند هوایی کشور یک حکم ولایی و تکلیف فراروی همه سازمان‌ها است تا تشکیلات منسجم علیه تهدیدات فراهم باشد.

 

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر لزوم آمادگی همه اقشار برای مقابله با دشمنانی که برای نظام دندان تیز کرده‌اند، افزود: معظم‌له در کنار این آمادگی، بر هم‌افزایی و هماهنگی نیز تأکید کرده‌اند تا از هدر رفت منابع ملی جلوگیری شود.

 

امیر سرتیپ الهامی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب، بارها بر خط مقدم بودن پدافند هوایی تذکر داده‌اند گفت: برآوردهای اطلاعاتی نشان می‌دهد که اولین تهدید می‌تواند علیه جمهوری اسلامی، هوایی باشد.

 

وی ادامه داد: پدافند هوایی می‌تواند تهدید را کیلومترها خارج از مرز کشف و بعد از اعلام خطر و خبر، دفاع منسجم از این تهدید داشته باشد.

 

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) با اشاره به چهل سالگی انقلاب، افزود: در این شرایط باید دست به دست هم داده و مثل دوران دفاع مقدس با همدلی و انسجام، چهل سالگی انقلاب را بر خلاف تصور دشمنان جشن بگیریم.

 

امیر الهامی، انتشار پیام انسانیت و آزادگی را از ثمرات انقلاب اسلامی دانست و افزود: به‌طور قطع، امسال در چهل سالگی انقلاب، نیت خالص مردم ایران و پیروزی علیه بدخواهان به دنیا نشان داده خواهد شد.

 

وی اظهار داشت: ارتش دوشادوش همرزمان خود در سپاه و نیروهای انتظامی باکیفیت، اقدامات و وظایف خود را انجام می‌دهد.

 

براساس این گزارش، در این آیین، سرهنگ ستاد ارسلان پرویز به عنوان فرمانده جدید منطقه پدافند هوایی شرق کشور و ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی معرفی شد، همچنین امیر سرتیپ دوم علی‌اکبر عباسی تجدد فرمانده سابق این فرماندهی به عنوان فرمانده منطقه پدافند هوایی تهران فعالیت خواهد کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  • 177

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه خود را بنویسید

Please ورود to comment
avatar

تاریخ و ساعت

  • مناسبت های روز:

نظرسنجی ها

دوست دارید سایت ما بیشتر چه مطالبی منتشر کند؟

مشاهده نتایج

در حال بارگذاری ... در حال بارگذاری ...
تبلیغات